Navrhněte si vlastní
firemní bloky
a nalinkujte si svou reklamu

Zasaď strom

Za každou objednávku nad 5 000 Kč vysadíme 1 strom v České republice, report a certifikace zajišťuje Česká zemědělská univerzita. Lokalita výsadby rezervace Voděradské bučiny.
S uvedenou objednávkou Vám na email zašleme certifikát o výsadbě. Pokud chcete podpořit výsadbu stromů v České republice, tak neváhejte v posledním kroku v objednávce nakoupit počet stromů, které chcete vysadit. Na každý strom Vám přijde certifikát s unikátním kódem nově vysazeného stromu.

Na projektu ZASAĎ STROM spolupracujeme s Českou zemědělskou univerzitou. Výsadba probíhá pouze v rezervaci Voděradské bučiny. Životní prostředí nám není lhostejné.

Podpořte i Vy výsadbu stromků v České republice a zakupte středoevropský strom s výsadbou ve Voděradských bučinách. 

K výsadbě jsou určené tyto stromy:

JAVOR KLEN

Javor klen je kvetoucí rostlina z čeledi mýdelníkovité. Je to velký opadavý a širokolistý strom, tolerantní vůči větru a pobřežnímu prostředí. Je původem ze Střední Evropy. Výsadba probíhá pouze v rezervaci Voděradské bučiny.

104.00  bez DPH

BUK LESNÍ

Buk lesní je statný opadavý listnatý strom se štíhlým kmenem a pravidelnou vejčitou korunou, který může dorůstat výšky i přes 40 metrů. Jeho přirozený areál zahrnuje většinu Evropy. Výsadba probíhá pouze v rezervaci Voděradské bučiny.

108.00  bez DPH

DUB ZIMNÍ / LETNÍ

Dub letní, česky též křemelák, je mohutný listnatý strom z čeledi bukovitých. Přirozeně se vyskytuje v Evropě. Dub zimní, česky zvaný též drnák, je listnatý strom z čeledi bukovitých. Spolu s dubem letním lesnicky nejvýznamnější listnatá dřevina ve střední Evropě. Výsadba probíhá pouze v rezervaci Voděradské bučiny.

105.00  bez DPH

JEDLE BĚLOKORÁ

Jedle bělokorá je vysoký statný jehličnatý strom s kuželovitou až válcovitou korunou, jediný středoevropský zástupce rodu jedle. Ve střední Evropě roste v horských a podhorských lesích. Výsadba probíhá pouze v rezervaci Voděradské bučiny.

120.00  bez DPH

Foto zasaď strom: